Barbados_940_bok kopia

Barbados_940_gora kopia

barbadosss (2)

barbadosss (1)

Barbados 940
Basen kąpielowy z leżanką

Zobacz model basenu w 3D - kliknij i obracaj

Piękny basen z leżanką dający ukojenie, relaksacyjny oraz leczniczy masaż. Należy do grupy nowoczesnych basenów kąpielowych zaprojektowanych z wytrzymałego materiału poliestrowego. Niecka dobrze komponuje się z architekturą ogrodu, nadaje elegancki charakter oraz niesamowity klimat. W prywatnym akwenie możemy wypoczywać w upalne dni lata, a dzięki zastosowaniu osprzętu technicznego , pompy ciepła, paneli solarnych niemal cały rok.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią basenów kąpielowych, blogiem oraz nowościami z przymrużeniem oka na Facebook

basen_94z49

basen_kapielowy_13

bbdos02

bbdos01

Przedstawiamy dobry basen z leżanką wykonany w technologii poliestru "9-ka" o wymiarach:
Długość 9,40m , szerokości 3,70m i głębokości 1,50m

basen-8-siedziska-ok355---Kopia

Specyfikacja techniczna:

Składa się z warstw żelkotu oraz mat poliestrowych z włóknem szklanym. Żelkot: Zewnętrzna ochrona warstwa nie zawiera włókien szklanych. Jest całkowicie zabarwiona nadająca się do polerowania. (Możliwy wybór koloru wg palety RAL). Na zewnętrzną ścianę basenu natryskiwana jest specjalna warstwa izolacyjna. Jej grubość wynosi ok. 10 – 30 mm, może się wahać w wyniku procesu natryskiwania, 10 mm tego specjalnego materiału izolacyjnego posiada te same właściwości izolujące, Cd 50 mm styropianu. Zalety: Dzięki izolacji nie ma potrzeby przyklejania przed montażem do zewnętrznych ścian niecki żadnego styropianu, co szczególnie w obrębie schodów z powodu zaokrągleń i zainstalowanych urządzeń technicznych jest niezmiernie czasochłonne. Dzięki już położonej specjalnej warstwie izolacyjnej uzyskuje się istotne zmniejszenie nakładów, a ponadto lepsze wartości izolacyjne. Warstwa izolacyjno-ochronna jest przy montażu niezbędna, ponieważ chroni ona jednocześnie również przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi kontaktem z warstwą betonu chudego. Ta zaleta ochronna ważna jest również w trakcie transportu do Państwa, ponieważ dzięki warstwie izolacyjnej niecka staje się stabilna.

Zapisz

Zapisz