Baseny poliestrowe

Najlepsze baseny do Twojego ogrodu!


Basen przydomowy jest obiektem pożądania chyba wszystkich, którzy doceniają zalety posiadania prywatnego zakątka, w którym można się ochłodzić w upalne dni i odpocząć w gronie rodziny lub przyjaciół. Firma Europool proponuje zarówno baseny zewnętrzne, jak i eleganckie baseny wewnętrzne dla każdego ze swoich potencjalnych Klientów. Dla swoich potrzeb wybrać można zarówno baseny poliestrowe, których produkcja oraz montaż wymaga znacznie mniejszych nakładów finansowych oraz czasowych, niż baseny kąpielowe wykonane z żelbetu. Istnieje wiele możliwości indywidualizacji każdego projektu, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów wykończeniowych, a także atrakcji (np. trampoliny, kurtyny i parasole wodne, przeciwprądy itp.). Baseny ogrodowe, jak i wewnętrzne Europool to propozycja dla każdego!

baseny poliestrowe


Specyfikacja techniczna basenu poliestrowego


WYKONANIE CO TO JEST ŻELKOT? OPIS TECHNOLOGII ZALETY TECHNOLOGII EKO
Basen wykonany w technologii wzmocnionego włóknem proszkowym poliestru. Składa się z wielu warstw żelkotu oraz mat poliestrowych z włóknem szklanym. Laminowane jedna na drugą;, ręcznie wykonywane. Co to jest żelkot? Zewnętrzna ochrona warstwa, nie zawierająca włókien szklanych. Całkowicie i dowolnie zabarwiona według palety kolorów RAL, nadająca się do polerowania. Kolor RAL, niczym nieograniczona paleta kolorów, którą stosujemy w naszej technologii. Na zewnętrzne ściany basenów natryskiwane są specjalistyczne warstwy izolacyjne. Grubość warstwy "EKO" wynosi ok. 10 - 30 mm (może się wahać w wyniku procesu natryskiwania). 10 mm tego specjalnego materiału izolacyjnego posiada te same właściwości izolujące, co 50 mm styropianu. Dzięki zastosowaniu izolacji nie mamy strat ciepła. Warstwa izolacyjno-ochronna jest przy montażu niezbędna. Chroni ona również przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi kontaktem z warstwą betonu chudego. Nie ma potrzeby przyklejania przed montażem zewnętrznych ścian niecki żadnych materiałów dodatkowych. Stanowi ochronę dodatkową w transporcie do Państwa, ponieważ dzięki warstwie izolacyjnej niecka jest stabilna.
Wykonujemy następujące rodzaje basenów:
Poliestrowe
Żelbetowe
Brodziki


Jaki wybrać basen do domu? Jaki jest najlepszy basen do ogrodu? Który basen jest lepszy, dobry?

Oczywiście wybór basenu jest indywidualny, zależny od wielu czynników. Polecane i ciszące się dobrą opinią to baseny ogrodowe poliestrowe, ze względu na szybkość montażu i dobra wytrzymałość produktu. Nasi projektanci pomogą i doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego modelu, zapraszamy do kontaktu.

Nasze atuty

Europool - producent basenów kąpielowych jest jedyną firma, która oferuję osprzęt i produkty z wysokiej jakości materiałów z certyfikatami znanych, renomowanych firm (ps. nie żadne podróbki - bez gwarancji). Nasza firma jako jedyna firma posiada wszystkie produkty na stanie magazynowym począwszy od testerów, chemii po technikę basenową (zamawiasz i masz). Europool ma najwięcej obiektów referencyjnych w samej Polsce ponad 500, w Europie (filia Niemcy, Holandia, Francja, Szwecja). Jeżeli Państwo chcenie podarować sobie odrobinę luksusu Wasz basen kąpielowy, prywatny jest w zasięgu. Ma to być niespodzianka. My możemy zrealizować projekt nawet w 4 dni. Nasz pracownik, projektant oceni i doradzi montaż - ponieważ do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie.baseny poliestrowe