Spa


Relaks i wypoczynek w ciepłej kąpieli z masażem wodnym.

Jaki jest wpływ wanien SPA na zdrowie?
Zaraz po wejściu do wanny spa, orzeźwiające strumienie ciepłej wody pobudzają krążenie, rozszerzając naczynia krwionośne. Poziom stresu znacznie się obniża. Podobnie jest z ciśnieniem. Fakt przebywania w wodzie w 90% odciąża kolana i stawy od dźwigania masy ciała, tym samym ciało i mięśnie mogą się w końcu odprężyć. Łagodnieją wszelkie dolegliwości i skurcze. Ciepło dociera również do tkanki kolagenowej, zatem przy wszelkich zapaleniach stawów gorące kąpiele znacznie zmniejszą cierpienie i ułatwiają poruszanie. Spraw sobie wannę ogrodową i relaksuj się wraz z przyjaciółmi. Oferujemy wanny spa w dobrej cenie. Dostępne modele podstawowe i zaawansowane.

Twoje wymarzone wanny spa

W naszej bogatej ofercie na pewno znajdą państwo wanny spa spełniające wszystkie Państwa wymogi. Nasz cennik dostępny jest pod numerem telefonu dostępnym w zakładce kontakt. Ceny można sprawdzić też w serwisie Allegro klikając zakładkę w menu.

Doradzimy w wyborze

Jeżeli nie mają Państwo jeszcze skonkretyzowanych wymagań z przyjemnością doradzimy przy wyborze modeli wanien i przedstawimy ich ceny. Własne spa w domu to komfort i relaks.
Jacuzzi - tak potocznie określamy wanny z hydromasażem (forma masażu wodnego). Nasze modele wanien zróżnicowane są pod względem wyposażenia. Najprostsze posiadają dysze ze strumieniami wody a wyższe modele, bardziej zaawansowane, mają już na wyposażeniu elektroniczne sterowanie. W asortymencie markowych wanien, znajdą Państwo również i naszą własną produkcję. Wanna Europool o wymiarach 450cm x 300cm x 80cm. Godnym reprezentantem modelu z wyższej półki jest np. ekskluzywny model Theater będący największą wanną w naszej ofercie. Miejsca siedzące w tym modelu zaprojektowane są tak, aby siedzieć do ekranu TV przodem. Ekran chowa się i wysuwa po naciśnięciu guzika – proste i przyjemne. Innym modelem wartym uwagi jest na pewno Joy z serii Elegance mający szerokie, kubełkowe siedzenia (sztuk siedem). Na wyposażeniu znaleźć można np. 91 dysz masujących, funkcję masażu powietrzem, pompę obiegową (energooszczędna), lampę LED, system ogrzewania Balboa a nawet stację dokującą dla urządzenia typu IPOD (audio system). Nasze wanny spa to przede wszystkim świetna, niepowtarzalna jakość budowy, która wpływa na komfort użytkowania. Przyjemnie jest się taką wanną pochwalić znajomym. Jeżeli już zapadła decyzja o kupnie, wannę możemy do klienta transportować i przeprowadzić montaż.

Stawiając na Europool stawiasz na profesjonalizm. Każda nasza wanna spa to dobra cena i świetna jakość.
Kupując u nas zyskujesz:

  • Gwarancję
  • Fachową poradę
  • Atrakcyjne ceny
  • Transport
  • Montaż
  • 100% zadowolenia