OUTLET

OUTLET

W Outlecie Europool znajdziesz posezonową wyprzedaż basenów, zadaszeń oraz wyposażenia basenowego w najbardziej okazyjnych cenach. Przedstawione produkty to limitowane egzemplarze, dokładnie zweryfikowane przez naszych specjalistów. Jeżeli produkt posiada wady są one dokładnie opisane oraz udokumentowane na zdjęciach.

Zadaszenie Skyline
4-modułowe

43 500 zł brutto

61 380 zł taniej o 30%

Zadaszenie w modelu Skyline, nowe, bez żadnych wad lub uszkodzeń. Wymiary dł. 7,61 x szer. 4,47 (wew. 3,9) x wys. 0,70 m, składa się z 4 rozsuwanych modułów. Kolor antracytowy. Najbardziej ekskluzywne zadaszenie basenowe. Bestseller naszej firmy. Zapewnia wydłużenie czasu użytkowania basenu od wczesnej wiosny do później jesieni, redukuje parowanie wody, chroni przed zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV.

 

Zapytaj o produkt

Outlet baseny ogrodowe

Czym jest outlet firmy Europool? To miejsce, gdzie sprzedajemy baseny, zadaszenia i elementy wyposażenia w ramach posezonowych wyprzedaży. Outlet zawiera produkty powystawowe lub przecenione ze względu na brak oryginalnego opakowania bądź też drobne wady nie wpływające na jakość użytkowania produktu. Jakość oferowanych artykułów jest weryfikowana przez naszych specjalistów. Wszystkie ewentualne uszczerbki są dokładnie

opisane oraz udokumentowane na zdjęciach. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat oferty, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Basen ogrodowy wyprzedaż

Baseny ogrodowe oraz inne elementy wyposażenia znajdujące się w outlecie są przecenione nawet o 40% od cen podstawowych. To doskonała okazja, żeby kupić tańszy basen, niż w cenie regularnej. Wyprzedaż basenów trwa cały rok – na bieżąco aktualizujemy ofertę, dlatego warto obserwować outlet regularnie.