Ogrzewanie wody
obrazek1

Ogrzewanie wody

Urządzenia, do ogrzewania wody basenowej, które posiadamy w swojej ofercie zostały dostosowane do potrzeb klienta ale przede wszystkim również do klimatu w którym żyjemy. Sprzęty zostały przez nas dokładnie sprawdzone oraz przetestowane tak aby byli Państwo zadowoleni przez cały rok.

Pompy ciepła

Basenowa pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje energię z otoczenia, aby ogrzać wodę w basenie. Pompa ciepła jest instalowana na zewnątrz, gdzie wykorzystuje ciepło z powietrza, aby ogrzać wodę w basenie. Jest to wygodny i efektywny sposób na osiągnięcie i utrzymanie optymalnej temperatury basenu. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii pompa ciepła ma wydajny system ogrzewania, który pozwala uzyskać oszczędności na rachunkach za energie elektryczną. Mocniejszy rdzeń grzewczy pompy ciepła dostarcza wyższy współczynnik wydajności, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Ponadto urządzenie jest łatwe w instalacji i może być łatwo konfigurowane w celu uzyskania optymalnych temperatur wody.

W naszej ofercie wyróżniamy 3 rodzaje pomp ciepła

 • Pompa Ciepła Turbo Silence

  – wysoka jakość,
  – pracuje w temperaturze do -15°C,
  – wyprodukowana z najlepszych komponentów,
  – cicha i solidna praca,
  – niskie koszty utrzymania.

 • Pompa Ciepła Inverter

  – wysoka wydajność energetyczna,
  – pracuje w temperaturze do – 10°C,
  – przyjazne dla środowiska,
  – urządzenie nisko-emisyjne,
  – możliwość zarządzania poprzez aplikację na smartphonie.

 • Pompa Ciepła ON/OFF

  – pracuje w temperaturze do -5°C,
  – posiada czujnik wysokiego i niskiego ciśnienia,
  – funkcja autodiagnozy; za pomocą mikrokomputera wykrywa błędy i pokazuje w postaci kodu na panelu sterowania.

Wymienniki ciepła

Jest to wysoce efektywne i oszczędne rozwiązanie do ogrzewania wody. Możliwość połączenia z pompą ciepła, piecem, kolektorem słonecznym czy innym źródłem ciepła, pozwala na zwiększenie wydajności ogrzewania wody basenowej. Wymienniki ciepła z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu urządzenie jest wytrzymałe i mało awaryjne. Jego kompaktowa budowa pozwala na łatwe i szybki montaż. Łatwa obsługa i konserwacja wymiennika ciepła zapewniają bezproblemową eksploatację. Wymiennik ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą oszczędzać czas i pieniądze poprzez zwiększenie wydajności ogrzewania wody w basenie.

W swojej ofercie posiadamy dwa modele wymienników ciepła

 • Wymiennik ciepła stalowy

  Przeznaczony do basenów wyposażonych w generatory chloru lub w przypadku manualnego dozowania chemii.

 • Wymiennik ciepła tytanowy

  Przeznaczony do basenów ze słoną lub morską wodą . W basenach wyposażonych w generatory soli.