europool baseny ogrodoweBaseny ogrodowe

Nasza firma od wielu lat zajmuje się budową basenów ogrodowych. Pragniemy zaproponować Państwu najwyższej jakości baseny poliestrowe. Nasze baseny przydomowe, w momencie oddania są już gotowe do korzystania, są idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy chcą w szybki i prosty sposób stać się właścicielami basenu. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce zapewniamy kompleksowy zakres usług, począwszy od projektu basenu ogrodowego, poprzez aranżacje i transport, kończąc na montażu basenów i zadaszeń basenowych w domu lub ogrodzie Klienta. Najważniejszym zadaniem dla każdego producenta w tej branży jest zapewnienie jak najszerszego zakresu prac przy budowie basenów ogrodowych. Ważne jest, ażeby oddawać baseny w pełni wykończone i gotowe do użytkowania, tak by klient nie musiał inwestować dodatkowych środków ani nadprogramowej pracy. W naszej firmie pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem i pełnią pasji. Nieustannie się rozwijamy, by móc zapewnić naszym klientom coraz lepszy i bardziej innowacyjny asortyment. Korzystamy z najnowszych technologii i najwyższej jakości oferowanych produktów, by tworzyć dla Państwa w pełni funkcjonalne baseny ogrodowe. Budowa basenu to jednak tylko połowa sukcesu, dlatego gwarantujemy również prowadzenie profesjonalnego serwisu, zabezpieczenie basenów ogrodowych na okres zimy (posiadamy różnego rodzaju zadaszenia i przykrycia basenowe) oraz przygotowanie ich do sezonu letniego. Posiadamy bardzo dobrze rozbudowaną bazę logistyczną i magazyn z wszelkiego rodzaju częściami potrzebnymi do budowy basenów. U nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu i od jednego sprzedawcy!

własny_transport

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nie udałoby się to z pewnością bez naszej niezastąpionej kadry, w skład której wchodzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy zaprojektują, stworzą i zamontują dla Ciebie wymarzony basen ogrodowy. Pracownicy hali produkcyjnej, logistycy, kierowcy, monterzy czy sprzedawcy to ludzie godni zaufania i pracowici, tak więc mogą być Państwo spokojni o swój nowy basen ogrodowy - gwarantujemy, że dotrze do Was szybko i bezpiecznie. Europool - najlepsze baseny ogrodowe!

Dołącz do 700 zadowolonych klientów

U nas każdy z klientów traktowany jest indywidualnie, przy czym zawsze najważniejsza jest pełna i szybka obsługa. Dbając o dobro i zadowolenie naszych kontrahentów, nasi eksperci rzetelnie wdrażają każdy etap inwestycji, konsultując wszelkie kroki z inwestorem, tak aby baseny kąpielowe te wewnętrzne i zewnętrzne spełniały Państwa wymagania i były nie tylko maszyną pływacką, ale także dumą właścicieli. Nasza firma proponuje również akcesoria do basenów ogrodowych takich jak: brodziki dla dzieci, zjeżdżalnie , czy wanny ogrodowe,pełne oprzyrządowanie: pompy filtracyjne, dysze napływowe, skimmery, pompy ciepła, przeciwprądy, urządzenia do uzdatniania wody oraz zadaszenia basenowe. Posiadamy także sprzęt wspomagający ogrzewanie wody w basenie, do którego należą zarówno standardowa grzałka do wody, jak i inne bardziej ekonomiczne rozwiązania. Zapraszamy donaszej firmy - jednego z największych producentów basenów ogrodowych w Polsce. Firma obejmuje powierzchnię 8 000 m2, gdzie można zobaczyć każdy etap produkcji basenu kąpielowego, ekspozycje wszystkich modeli niecek, osprzętu, pokazowego pomieszczenia filtracyjnego. Europool to zdecydowanie najlepsze baseny ogrodowe na rynku!

Firma warta zaufania

Europool to firma z tradycjami i osiągnięciami, dlatego przedstawiamy Państwu poniższe certyfikaty, które potwierdzają naszą wiarygodność.

Europool - Producent Basenów Kąpielowych Mogilno

Polecamy baseny ogrodowe w wymiarach: